İstoç nakliyat | TRANSKENT NAKLİYAT

İstoç nakliyat | TRANSKENT NAKLİYAT


18 Ekim 2017 Facebook Twitter LinkedIn Google+ BölgelerimizTRANSKENT NAKLİYAT  

0541 942 22 37

 0536 942 22 37

Bize Ulaşın

Bize Ulaşın, iletişim bilgilerimiz çağrı merkezi telefonlarımız Transkent  nakliyat şehir içi Şehirler Arası Taşımacılık kara taşımacılığı anbar taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Türkiye’nin 81 ile şehir şehir, vilayet vilayet gezerek tam zamanında eşyalarınızın teslimatını yapmaktayız.

Transkent  nakliyat Şehirler Arası Taşımacılık Taşımacılık şirketimizin hemen hemen tüm illerde şubesi bulunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek için başta Ankara ve İstanbul olmak üzere İzmir, Antalya, Bursa, Kayseri, Diyarbakır gibi illerde de hizmet vermekteyiz.bize ulaşın, nakliyatçı iletişim, nakliyatçı telefon, ambar telefonları, ambar telefonu, taşımacılık iletişim, taşımacılık firması iletişim bilgisi, nakliyat ambarı telefonları, parsiyel taşıma telefon numarası, zeytinburnu ambarı telefon numarası, parça taşımacılığı iletişim,

tukiye-Karayolu-Tasimaciligi

tukiye-Karayolu-Tasimaciligi

İSTOÇ NAKLİYE Firmamız TRANSKENT NAKLİYAT adı ile 1992 yılında kurulmuş İSTOÇ NAKLİYAT  olarak yıllardır istoç bölgesinde faaliyet göstermekte olup sizlere şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz.

İstoç nakliyatHer ebattaki nakliyat araçlarımız ile sizlerin en ufak nakliye ihtiyacınızı anında karşılamaktayız.

İstoç nakliyatİsteğe bağlı olarak taşımalarınız axa oyak sigorta poliçesi ile güvence altına alınmaktadır araçlarımızda talep etmeniz durumunda taşımacılık alanında deneyimli elemanlar gönderilmektedir.

İstoç nakliyatŞehirler arası taşımalarımız komple veya parsiyel olarak hizmetinize sunulmuştur parsiyel taşımalarınız için 3 gün öncesinden bilgi vermeniz gerekir.

İstoç nakliyatDetaylı bilgi ve rezervasyon işlemleriniz için lütfen iletişime geçiniz.