YENİBOSNA NAKLİYAT – TRANSKENT NAKLİYAT

YENİBOSNA NAKLİYAT – TRANSKENT NAKLİYAT


17 Ocak 2018 Facebook Twitter LinkedIn Google+ BölgelerimizTRANSKENT NAKLİYAT  

0541 942 22 37

 0536 942 22 37

 

Yenibosna Nakliyat Firmamız 25 yıldır İstanbul’da nakliyat ve taşımacılık faliyetlerini sürdürmektedir. TRANSKENT nakliyat adı ile Yenibosna Nakliyat şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, ambar taşımacılığı, fabrika ve limanlara paletli veya kolili malzemelerine göre ister açık ister kapalı panelvan,kamyonet, kamyon yada tır olarak müşterilerin istekleri üzerine istediği araçları filosunda bulunduran YENİBOSNA NAKLİYAT müşterilerine  uygun fiyatlı nakliyat profesyonel kadromuzla son teknoloji ekipmanları ile İstanbul’da nakliyat sektöründe en iyi ve kaliteli nakliye hizmeti veren firmasıyız. TRANSKENT Nakliyat

istanbul-evden-eve-nakliyat

istanbul-evden-eve-nakliyat

TRANSKENT  Nakliyat Taşımacılık Firmamız Güleryüzü Personeliyle Kaliteli Ve Ekonomik Nakliyat Ve Taşımacılık Hizmetini Yılın 365 Günü Her Satti Müşterilerine Hizmet Verir.

Evden eve nakliyat
Şehir içi nakliyat
Şehirler arası nakliyat
Ambar taşımacılığı
Parsiyel taşımacılık
Kamyonetçi
Nakliyeci
Nakliyeciler
Fabrika nakliyat
Ofis taşımacılığı

TRANSKENT Nakliyat İstanbul’da hizmet verdiği ilçeler: Ataköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güneşli, Halkalı , İkitelli , Kartal, Kasımpaşa, Mecidiyeköy, Şişli, Yenibosna, Zeytinburnu.