Acarkent Nakliyat

Acarkent Evden Eve Nakliyat Nakliye ve ambar hizmeti; birçok çözümün bir arada olması gereken, tecrübeli ekipman ve filo hizmetinin bulunduğu ciddi bir iştir. Bu iş yapılırken doğabilecek tüm sorunlara karşılık olarak çalışan firma müşteri memnuniyetini önemseyerek hizmet vermelidir.

 

Birçok nakliye hizmeti veren firma arasında doğru seçim için ise etkin güvenilirlik ve referans çok önemli. Acarkent Evden Eve Nakliyat hizmeti sizler için yılların getirdiği tecrübe ve profesyonel çalışanları ile hizmet veriyor.

Acarkent Evden Eve Nakliyat
Acarkent Evden Eve Nakliyat

Acarkent Evden Eve Nakliyat Sunulan hizmet ve detayları nelerdir?

 

-Şehir içi ve şehir dışı nakliye hizmeti; Türkiye’nin her ili ve ilçesine, İstanbul’un tüm ilçelerine her tür nakliye hizmeti sunulmaktadır.

 

-Evden eve taşımacılık; Tüm Türkiye ve İstanbul içi ev taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Evden eve nakliyenin zorluğu ve hızlı olması gerekliliği üzerine araştırma yapan profesyonel ekibimiz, özellikle taşınacak malzemenin türü, gidilen bölgenin lokasyonu, park ve taşıma durumu gibi belirgin sorunlara karşılık çözümler üretiyor. Böylece taşınmak sizin için bir eziyet olmaktan çıkıyor. Özel ambalajlama sayesinde tüm eşyalarınız alındığı yerdeki durumu ile taşınacak noktaya varıyor. Bu sırada eşyaların tümü -sigorta hizmeti sayesinde ekstra güven altına alınıyor.

 

-Parsiyel taşımacılık; Parsiyel taşımacılık; belirli güzergâh dahilinde birden çok müşterinin malzemesinin aynı araçta taşınması anlamına geliyor. Bu hizmetin en büyük avantajı maliyetinin diğer nakliye biçimlerine göre daha ucuz olmasıdır. Acarkent Evden Eve Nakliyat parsiyel taşımacılığı kafanızda hiç bir soru işareti kalmadan, sigortalı olarak taşıyor. Malzeme depo veya istediğiniz noktadan alınıyor, teslim sırasına göre özel ambalajlı olarak araca yükleniyor ve teslimatı sağlanıyor.

-Ürün nakliye hizmeti; Limanlardan veya fabrika, atölyelerden alınan malzemeler, Türkiye’nin her noktasına uygun fiyatlar dahilinde taşınıyor. İsterseniz araç takip sistemi ile de tüm yolculuğu başlangıcından teslim anına dek takip edebiliyorsunuz.

-Güvenilir ambar hizmeti; İster ev eşyası, ister ürün stoklamak olsun dilediğiniz tüm malzemelere ait olarak ambar ve koruma hizmeti en uygun ve rakipsiz fiyatlarla sağlanmaktadır.

Acarkent Evden Eve Nakliyat ailesi güvenilir olmayı, tecrübe ve güler yüzü, eğitim ve uzman ekibi ile birleştiriyor. Çalışan tüm arkadaşlarımız konusunda eğitimli, uzman, tüm sürücülerimiz psikoteknik şartları sağlamış elemanlardır.